Alter Ego Italy-Egobond

Egobond sila a ochrana, vlasy ošetrené ako nikdy predtým.

 

Egobond je rad produktov Bond-Builder pre technický servis a údržbu vlasov upravených v kaderníckom salóne a tiež pre kontinuitu doma.

Egobond

Egobond sa rodí z vedy, technológie a vedomostí spôsobom s desaťročiami skúseností, stálosťou a úspechmi na trhu kaderníckeho priemyslu, Alter Ego Italy .

Kompletný rad produktov pre technický servis a údržbu vlasov upravených v salóne a pre kontinuitu v domácnosti, ktorý je okrem iných vlastností obohatený o revolučnú aktívnu Keravis TM Bond Technology *, vďaka ktorej sú výsledky jedinečné.

Tento revolučný posilňovací systém, vyvinutý v siedmich krokoch, troch na ošetrenie v salóne a štyroch na domácu údržbu, je formulovaný s tromi veľmi jasnými cieľmi:

  • Na ochranu a posilnenie štruktúry vlasov počas technických služieb v salóne a na udržanie a zlepšenie kvality vlasov doma.
  • Ponúkajú skvelé výhody proti lámavosti vďaka formuláciám na báze bielkovín, ktoré pôsobia na všetky parametre odolnosti a hydratácie vlasov.
  • Predĺžte si časom účinnosť a trvanie ochrany vlasov vďaka ponuke skvelého krytia, vykonávaním údržby doma.
  • Technológia Keravis TM Bond * . Silná aktívna látka zložená z aminokyselín a bielkovín rastlinného pôvodu, ktorá posilňuje a zlepšuje stav poškodených vlasov.
  • Vďaka nízkej molekulovej hmotnosti preniká do vlasovej kutikuly a vytvára silu zvnútra a zlepšuje odolnosť vytvorením filmu na vonkajšej strane, ktorý vlasom dodáva extrémny lesk.

 

 

Kompletný rad Egobond pre salón a domov Alter Ego Italy

Egobond 1 2 3» OŠETRENIE V SALÓNE.

      Krok 1.Egobond_1


Bond Booster. Dodatočná liečba. pH 4,3-4,8 vďaka špeciálnemu proteínovému komplexu keravis TM preniká do vlasov a posilňuje ich štruktúru. Zmiešaný s technickým produktom (farbou alebo odfarbovačom) zlepšuje odolnosť a vzhľad vlasov bez toho, aby narušil výsledok prebiehajúceho chemického ošetrenia. 250 ml.

 

   Krok 2. Egobond_2


Bond Setter. Posilňujúca liečbapH 4,5-5-0. Funguje v synergii s Bond Booster1 a poskytuje vlasom väčšiu hydratáciu a skrášlenie.

 Krok 3.Egobond_3


Bond Locker. Tesniace ošetrenie. pH 4,5-5,0. vyživuje a rozčesáva upravené vlasy, dodáva im zdravý a silný vzhľad. Špeciálna molekulárna štruktúra polymérov obaľuje vlasy a znižuje poškodenie spôsobené tepelným a mechanickým namáhaním.

 

Egobond 4 5 6 7» LIEČBA DOMA.

Krok 4.Egobond_4
Bond Shampoo, Restructuring Shampoo pre poškodené vlasy. Chráni a opravuje farbené, odfarbené a ošetrené vlasy. Vlasy sa po každom použití ľahšie upravujú, sú lesklejšie a zdravšie. 200 ml.

Krok 5.Egobond_5
Bond maska. Reštrukturalizačná maska ​​obohatená o Keravis TM Bond , ktorý rozčesáva a do hĺbky vyživuje vlasové vlákno. Chráni pred krepovatením a tvorbou rozštiepených končekov. Zanecháva vlasy lesklé, hodvábne a pripravené na ďalší krok. 250 ml.

Krok 6.Egobond_6
Bond Leave-in. Bezoplachová tesniaca kúra s formuláciou Keravis TM Bond , ideálna pre všetky typy vlasov, najmä farbené, odfarbované a upravované. Vytvára na stonke ochranný film, ktorý je schopný chrániť vlasy pred vonkajšími vplyvmi. 200 ml.

Krok 7.Egobond_7
Pridajte olej. Uvoľňujúci olej obohatený o olej Habeša s hlbokým vyživujúcim účinkom. Dokončuje ošetrenie Egobond, ktoré dodáva posledný ochranný dotyk a zároveň dodáva vlasom vitalitu, lesk a plynulosť. 100 ml.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie