O nás

Ivamarket.sk je internetový obchod s kvalitnou profesionálnou vlasovou kozmetikou určenou pre kaderníctva a aj konečných zákazníkov, ktorý uspokojuje vysoké požiadavky zákazníkov už od roku 2012.

Ponúkame značky známe predovšetkým medzi kaderníckymi profesionálmi. Každý má šancu dostať sa k tým najlepším výrobkom z oblasti vlasovej kozmetiky, s ktorými pracujú aj profesionáli. Našou veľkou prednosťou je to, že vieme, čo predávame a teší nás spokojný zákazník. Medzi hlavné priority spoločnosti patrí spravodlivý prístup k zákazníkovi, efektívna ponuka produktov.

V prvom rade je e-shop Ivamarket.sk garantom toho, že od nás obdržíte 100% originálne produkty, a to vždy od oficiálnych výrobcov či dovozcov. Spolupracujeme len s overenými distribútormi a v našej ponuke môžete nájsť len renomované kadernícke značky, ktoré vyrábaju skvelé produkty pre kaderníkov, či bežných spotrebiteľov. Profesionálna vlasová kozmetika je často falšovaná a jej cieľom je vyťažiť zo značky známej spoločnosti. Neustále rozširujeme náš sortiment.

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyhovieť, na prvom mieste je vždy ich spokojnosť a s tým spojená rýchlosť dodania. Vždy oceňujeme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme sa stále zdokonaľovali a posúvali vpred.


Veríme, že budete s našimi službami spokojní.

Prajeme príjemný nákup a tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie