O nás

Ivamarket.sk je internetový obchod s kvalitnou profesionálnou vlasovou kozmetikou určenou pre kaderníctva a aj konečných zákazníkov, ktorý uspokojuje vysoké požiadavky zákazníkov už od roku 2012.

Ponúkame značky známe predovšetkým medzi kaderníckymi profesionálmi. Každý má šancu dostať sa k tým najlepším výrobkom z oblasti vlasovej kozmetiky, s ktorými pracujú aj profesionáli. Našou veľkou prednosťou je to, že vieme, čo predávame a teší nás spokojný zákazník. Medzi hlavné priority spoločnosti patrí spravodlivý prístup k zákazníkovi, efektívna ponuka produktov.

V prvom rade je e-shop Ivamarket.sk garantom toho, že od nás obdržíte 100% originálne produkty, a to vždy od oficiálnych výrobcov či dovozcov. Spolupracujeme len s overenými distribútormi a v našej ponuke môžete nájsť len renomované kadernícke značky, ktoré vyrábaju skvelé produkty pre kaderníkov, či bežných spotrebiteľov. Profesionálna vlasová kozmetika je často falšovaná a jej cieľom je vyťažiť zo značky známej spoločnosti. Neustále rozširujeme náš sortiment.

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyhovieť, na prvom mieste je vždy ich spokojnosť a s tým spojená rýchlosť dodania. Vždy oceňujeme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme sa stále zdokonaľovali a posúvali vpred.


Veríme, že budete s našimi službami spokojní.

Prajeme príjemný nákup a tešíme sa na spoločnú spoluprácu.