Inebrya Blondesse No Yellow

4 položiek celkom

Blondesse No Yellow na neutralizáciu nežiaducich žltých odleskov

Odfarbené, blond a šedivé vlasy môžu časom podliehať neželaným teplým odleskom s nepekným výsledkom, ktorý je ďaleko od želaného konceptu chladnej blond. 

Aby sa zabránilo vzniku žltých odleskov na odfarbených, blond a sivých vlasoch, Blondesse No-Yellow ponúka kompletný rad profesionálnych neutralizačných ošetrení pre okamžitý a účinný účinok proti nežiadúcim žltým odleskom. 

Vlastnosti prísad.
» Hydrolyzát hodvábneho proteínu. Hodvábne proteíny majú mimoriadnu hydratačnú a ochrannú silu. Tie môžu pôsobiť na vlákno, čím pomáhajú predchádzať lámaniu vlasov. Pre jemné vlasy s lesklým, hodvábnym, štruktúrovaným vzhľadom, ideálny na zvýraznenie všetkých odtieňov blond.
» Extrakt z hroznových jadierok. Extrakt z hroznových jadierok vďaka prítomnosti polyfenolov a resveratrolu pomáha posilňovať štruktúru vlasov a pôsobí antioxidačne a chráni farbu. Vlasy sa časom zdajú lesklé a plné pre zdravšiu a lesklejšiu blond.
» Extra fialový pigment .Fialový pigment prítomný v čistej koncentrácii je uložený medzi šupinami a vlasovou kutikulou a vďaka svojej technológii preniká hlboko. Neutralizačný efekt je okamžitý: pre blond s čistým, studeným a žiarivým vzhľadom.
» Extrakt z čiernych brusníc . Červené ovocie vďaka prítomnosti resveratrolu, polyfenolov a vitamínu C pomáha predchádzať oxidačnému stresu vo vlasoch. Farba sa časom javí ako oživená a lesklá, pre jasnú a žiarivú blond, dokonca aj po technickom servise.

 

Najpredávanejšie

Inebrya Blondesse No-Yellow Shampoo Šampón proti žltým odleskom na blond, odfarbené alebo sivé vlasy - 300ml
€7,65

Šampón proti žltým odleskom na blond, odfarbené alebo sivé vlasy - 300ml

Kód: 555344956
Inebrya Blondesse No-Yellow -maska proti žltým odleskom  - 250 ml
€9,40

Maska neutralizujúca nežiaduce žlté odlesky a dodáva vlasom hebkosť a žiarivý lesk -  250ml

Kód: 555344765
Inebrya Blondesse No-Yellow Shampoo Šampón proti žltým odleskom na blond, odfarbené alebo sivé vlasy - 1000ml
€12,10

Šampón proti žltým odleskom na blond, odfarbené alebo sivé vlasy - 1000ml

Kód: 555344955
Inebrya Blondesse No-Yellow Mousse -Penový kondicionér proti žltým odleskom 250 ml
€13,50

Penový kondicionér proti žltým odleskom na blond, odfarbené alebo sivé vlasy - 250ml

Kód: 555344766
4 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie